TRIBINA „KA UMREŽAVANJU MALIH PROIZVOĐAČA“

Odsek za sociologiju i Centar za sociološka istraživanja (CSI) Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, organizuju tribinu pod nazivom “Ka umrežavanju malih proizvođača”. Tribina će se održati u četvrtak 20. aprila, sa početkom u 18h, na Filozofskog fakultetu (učionica 313 – Seminarska biblioteka Odseka za sociologiju).
U razgovoru koji će moderirati prof. dr Marica Šljukić, učesnici će razgovarati o karakteristikama malih proizvođača hrane, njihovom položaju na tržištu i o značaju njihovog povezivanja. O ovoj temi, iz svog iskustva, govoriće: msr Bojan Kovač – LAG menadžer, dipl. inženjer tehnologije Marija Đurić, i msr inženjer Predrag Alargić.

Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruže i svojim prisustvom upotpune ovaj događaj!