TRIBINA „BUDUĆNOST SELA I SALAŠA“

Odsek za sociologiju i Centar za sociološka istraživanja (CSI) Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, organizuju tribinu pod nazivom “Budućnost sela i salaša”. Tribina će se održati u sredu, 15. marta, sa početkom u 19h, na  Filozofskom fakultetu (sala 114).

U razgovoru koji će moderirati prof. dr Srđan Šljukić, učesnici će podeliti sa prisutnima raznovrsna iskustva, podsticaje i poteškoće koje su obeležile razvoj njihovih preduzeća i biznisa. O takvim, i mnogim drugim temama koje se tiču privrednog razvoja ruralnih područja, govoriće: msr Tijana Vojnović, Vinarija “Vojnović” Begeč; msr Nikola Mijić, Bukovački salaši kraj Sombora; i dipl. inž. Marko Mijić, “Dida Hornjakov salaš”, Gradina.

Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruže i svojim prisustvom upotpune ovaj događaj!